Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

„Mam Talent”


„Mam Talent”

20 kwietnia 2010 roku w SP nr 2 w Busku – Zdroju odbył się szkolny konkurs „Mam Talent”. Konkurs miał na celu promowanie młodych talentów i inspirowanie do rozwoju indywidualnych zdolności i umiejętności. Jest to już trzecia edycja tego konkursu w naszej szkole. Zainicjowany i zorganizowany przez Samorząd Szkolny. Cieszy się on dużą popularnością wśród naszych uczniów, którzy chętnie w nim biorą udział.

Do konkursu przystąpiło 30 uczniów chętnych do zaprezentowania swoich talentów. Impreza była podzielona na kategorie wiekowe: klasy 0-III i IV-VI.

W konkurencjach młodszych klas jury oceniało w składzie: Anna Kolarz - pedagog szkolny, Marek Kwaśniewski - nauczyciel muzyki, Piotr Helm - przewodniczący samorządu szkolnego oraz Maciej Marciniec - zastępca przewodniczącego samorządu szkolnego. Rywalizacja była bardzo zacięta. Wszyscy uczestnicy zaimponowali jurorom. Wybrali najlepszych.

W kategorii klas 0-III:

I miejsce   Anna Szumilas – III a (skrzypce)

Szymon Mącznik - 0 (pianino)

Kacper Kaczmarczyk – II c (taniec)

II miejsce  Natalia Ciesielska – III b (śpiew)

Sylwester Mącznik – III b (gitara)

III miejsce Karolina Kępa – III a (pianino)

Jakub Kałucki -O (taniec)

IV miejsca  Maja Budzińska i Julia Dytkowska – III a (śpiew)

Maja Walęzak i Julia Wojciechowska – II c (taniec)

Podziękowania

Bartosz Piwowarczyk -0 (śpiew)

Kamila Schabowska+chórek - 0 (śpiew)

Jakub Włodarczyk - I b (kung fu)

Karolina Kucharska, Ola Morus i Agata Pogorzelska - II c (śpiew).

W klasach  IV-VI oceniało występy jury: Katarzyna Rusak – Szumilas - nauczyciel historii, Marek Kwaśniewski - nauczyciel muzyki, Ewa Gunia - nauczyciel języka polskiego, Piotr Helm -  przewodniczący samorządu szkolnego oraz Maciej Marciniec - zastępca przewodniczącego samorządu szkolnego. Wyróżniono najlepszych:

I miejsce   Magdalena Marek – V c (śpiew)

II miejsce  Magdalena Cichy - VI b (śpiew)

Wiktoria Bąk – V a (śpiew)

Seweryn Szumilas – V c (gitara)

III miejsce Arkadiusz Kielar i Jan Dytkowski – IV b (śpiew HIP-HOP)

Jakub Szabłowski – VI a (saksofon)

Wyróżnienie      Nikola Santiago – VI c (śpiew)

grupa taneczna – IV a (taniec)

Natalia Zając – IV b (skrzypce)

Podziękowania

Dominika Nowak – IV b (śpiew)

Paulina Koper - VI c (śpiew)

Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu za trud i pracę włożoną w przygotowanie się do występów. Życzymy „Młodym talentom” sukcesów i zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!