Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Najsympatyczniejsza klasa pierwsza w powiecie buskim – klasa I c z SP nr 2 w Busku – Zdroju

Klasa I c wzięła udział w plebiscycie „Echa Dnia” na najsympatyczniejszą klasę pierwszą w województwie świętokrzyskim „Pierwszaki 2010. Zdrowo i bezpiecznie do szkoły.” Wszyscy rodzice wysyłali sms-y oraz głosowali w sondzie internetowej. Uzyskane punkty, plus trochę szczęścia, zapewniły klasie I c pierwsze miejsce w powiecie buskim! Drugie miejsce zdobyła także klasa z naszej szkoły – klasa I a!

15 grudnia w Kieleckim Centrum Kultury odbył się uroczysty finał tego konkursu. Były piosenki, pokaz mody oraz koncert zespołu SPARKS.

Klasy – laureaci otrzymały nagrody ufundowane przez redakcję „Echa Dnia”: kolorowe odblaski, gadżety „Echa Dnia” oraz encyklopedie dla każdego dziecka.

Zwycięska klasa I c pojedzie w maju 2011 roku na wycieczkę do Parku Miniatur w Inwałdzie.

Zwycięskiej klasie – gratulujemy!

Lucyna Kula

DMC Firewall is a Joomla Security extension!